Views Galleriffic (6.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Description field
cs: Pole s popisem

en: History
cs: Historie

en: <none>
cs: <žádné>
