Views Galleriffic (6.x-1.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Description field
hi: विवरण क्षेत्र

en: Views
hi: द्रश्य

en: History
hi: इतिहास

en: <none>
hi: <कोई नहीं>
