Views Galleriffic (6.x-1.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Description field
fa: میدان توضیحات

en: Views
fa: نماها

en: History
fa: تاریخچه

en: Title field
fa: عنوان حوزه
