Views Galleriffic (6.x-1.3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Description field
pt: Campo de descrição

en: Views
pt: Visualizações

en: History
pt: Histórico

en: Title field
pt: Campo de título
