Views Galleriffic (6.x-1.3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Description field
ro: Câmp descriere

en: Views
ro: Vizualizări

en: History
ro: Istoric

en: <none>
ro: <nimic>

en: Title field
ro: Câmp titlu
