Views Galleriffic (6.x-1.3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Description field
sv: Beskrivningsfält

en: Views
sv: Vyer

en: History
sv: Historik

en: <none>
sv: &lt;ingen&gt;

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Title field
sv: Titelfält
