Views Galleriffic (6.x-1.3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Description field
tr: Açıklama alanı

en: Views
tr: Görünümler

en: History
tr: Geçmiş

en: Delay
tr: Gecikme

en: Title field
tr: Başlık alanı
