Views Galleriffic (6.x-1.4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Description field
et: Kirjelduse väli

en: Views
et: Vaated

en: History
et: Ajalugu

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: Title field
et: Tiitli väli
