Views Galleriffic (6.x-1.4) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Description field
uk: Поле опису

en: Views
uk: Види

en: History
uk: Історія

en: <none>
uk: <нічого>

en: Delay
uk: Затримка

en: Title field
uk: Поле заголовку

en: Thumbnail field
uk: Поле мініатюри

en: Auto Start
uk: Автостарт
