Views Galleriffic (6.x-1.4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Description field
ur: تفصیل کی فیلڈ

en: Views
ur: ویوز

en: History
ur: ہسٹری
