Views Gallery (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Image
ast: Imaxe

en: Good
ast: Bonu
