Views Gallery (6.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Image
bn: ছবি

en: Good
bn: ভাল
