Views Gallery (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Image
cs: Obrázek

en: Good
cs: Dobré

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Okay
cs: OK

en: Cancel rating
cs: Zrušit hodnocení

en: Poor
cs: Špatné

en: Great
cs: Skvělé

en: Awesome
cs: Úžasné

en: Give it @star/@count
cs: Hodnotit jako @star z @count

en: Pattern for the title
cs: Vzor pro nadpis
