Views Gallery (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Image
eo: Bildo

en: Views
eo: Vidoj

en: Good
eo: Bona

en: Okay
eo: Povas esti

en: Cancel rating
eo: Forigu pritakson

en: Poor
eo: Febla

en: Great
eo: Bonega

en: Awesome
eo: Mirinda

en: Give it @star/@count
eo: Donu @star/@count
