Views Gallery (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Image
id: Gambar

en: Views
id: View

en: Good
id: Baik

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian
