Views Gallery (6.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Good
kn: ಉತ್ತಮ

en: Poor
kn: ಕೆಳಮಟ್ಟ
