Views Gallery (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Views
lt: Vaizdai

en: Good
lt: Gerai

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Okay
lt: Visai nieko

en: Cancel rating
lt: Atšaukti

en: Poor
lt: Silpnai

en: Great
lt: Puikiai

en: Awesome
lt: Nepakartojamai

en: Give it @star/@count
lt: Duoti @star/@count
