Views Gallery (6.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Description
ml: വിവരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Image
ml: ചിത്രം
