Views Gallery (6.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Good
my: ကောင်းသည်
