Views Gallery (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Image
oc: Imatge

en: Views
oc: Vistas

en: Good
oc: Plan

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament
