Views Gallery (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Image
ta: படம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Good
ta: நல்லது
