Views Gallery (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Image
et: Pilt

en: Views
et: Vaated

en: Good
et: Hea

en: Gallery
et: Galerii

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Latest image
et: Uusim pilt

en: Cancel rating
et: Tühista hinne

en: Give it @star/@count
et: Anna hindeks @star/@count
