Views Gallery (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Image
eu: Irudia

en: Views
eu: Bistak

en: Good
eu: Ona

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Latest image
eu: Azken irudia

en: Okay
eu: Nahikoa

en: Cancel rating
eu: Indargabetu bozka

en: Poor
eu: Txarra

en: Great
eu: Oso ona

en: Awesome
eu: Izugarria
