Views Gallery (6.x-1.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Image
hr: Slika

en: Good
hr: Dobra

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Latest image
hr: Zadnja slika:
