Views Gallery (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Image
hu: Kép

en: Views
hu: Nézetek

en: Good
hu: Jó

en: Gallery
hu: Galéria

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Latest image
hu: Legfrissebb kép

en: Okay
hu: Rendben van

en: Cancel rating
hu: Szavazat visszavonása

en: Poor
hu: Gyenge

en: Great
hu: Remek

en: Awesome
hu: Kiváló

en: Give it @star/@count
hu: Értéke: @star/@count

en: Pattern for the title
hu: Minta a címnek

en: Add photo
hu: Kép hozzáadása

en: Add a new photo to this gallery
hu: Új kép hozzáadása a galériához
