Views Gallery (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Image
ja: 画像

en: Views
ja: ビュー

en: Good
ja: 良い

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Okay
ja: オーケー

en: Cancel rating
ja: 評価をキャンセルする

en: Poor
ja: プア

en: Great
ja: グレート

en: Awesome
ja: 素晴らしい

en: Give it @star/@count
ja: @star/@countを与える
