Views Gallery (6.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Image
ka: სურათი

en: Good
ka: კარგი
