Views Gallery (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Image
lv: Attēls

en: Views
lv: Skati

en: Good
lv: Labs

en: Gallery
lv: Galerija

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Cancel rating
lv: Atcelt reitingu

en: Great
lv: Interesants

en: Give it @star/@count
lv: Dot @star/@count
