Views Gallery (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Good
ne: राम्रो
