Views Gallery (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Title
pt: Título

en: Description
pt: Descrição

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Image
pt: Imagem

en: Good
pt: Bom

en: Gallery
pt: Galeria

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Latest image
pt: Últimas imagens

en: Okay
pt: Aprovado

en: Cancel rating
pt: Cancelar avaliação

en: Poor
pt: Fraco

en: Great
pt: Excelente

en: Awesome
pt: Fantástico

en: Give it @star/@count
pt: Dar @star/@count

en: Pattern for the title
pt: Padrão para o título
