Views Gallery (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Image
ro: Imagine

en: Views
ro: Vizualizări

en: Good
ro: Bun

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire
