Views Gallery (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Image
ru: Изображение

en: Views
ru: Представление

en: Good
ru: Хорошо

en: Gallery
ru: Галерея

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Latest image
ru: Последнее добавленное изображение

en: Okay
ru: Нормально

en: Cancel rating
ru: Сброс рейтинга

en: Poor
ru: Плохо

en: Great
ru: Замечательно

en: Awesome
ru: Отлично

en: Give it @star/@count
ru: Оценка @star/@count

en: Pattern for the title
ru: Образец для заголовка

en: Add photo
ru: Добавить изображение

en: A gallery for a collection of photos.
ru: Галерея для собрания фотографий.
