Views Gallery (6.x-1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Image
sl: Slika

en: Good
sl: Zadovoljiva

en: Latest image
sl: Najnovejša slika
