Views Gallery (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Image
sv: Bild

en: Views
sv: Vyer

en: Good
sv: Bra

en: Gallery
sv: Galleri

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Latest image
sv: Senaste bild

en: Cancel rating
sv: Häv betyg

en: Give it @star/@count
sv: Ge den @star/@count

en: Pattern for the title
sv: Mönster för titeln
