Views Gallery (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Image
tr: Resim

en: Views
tr: Görünümler

en: Good
tr: İyi

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Okay
tr: Tamamdır

en: Cancel rating
tr: Oylamadan çık

en: Poor
tr: Zayıf

en: Great
tr: İyi

en: Awesome
tr: Çok iyi

en: Give it @star/@count
tr: @count üzerinden @star ver

en: Pattern for the title
tr: Başlık için kalıp
