Views Gallery (6.x-1.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Image
bg: Снимка

en: Views
bg: Изгледи

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна
