Views Gallery (6.x-1.2) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Image
fi: Kuva

en: Views
fi: Näkymät

en: Good
fi: Hyvä

en: Gallery
fi: Galleria

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Latest image
fi: Viimeisin kuva

en: Okay
fi: Menettelee

en: Cancel rating
fi: Peru arviosi

en: Poor
fi: Heikko

en: Great
fi: Loistava

en: Awesome
fi: Aivan uskomaton

en: Give it @star/@count
fi: Anna arvioksi @star/@count
