Views Gallery (6.x-1.2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Image
hi: चित्र

en: Views
hi: द्रश्य

en: Good
hi: उत्तम

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका
