Views Gallery (6.x-1.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Image
is: Mynd

en: Views
is: Gagnasýn

en: Good
is: Gott

en: Okay
is: Ókei
