Views Gallery (6.x-1.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Good
km: ល្អ
