Views Gallery (6.x-1.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Image
ku: وێنە

en: Good
ku: باشە
