Views Gallery (6.x-1.2) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Image
nl: Afbeelding

en: Views
nl: Overzichten

en: Good
nl: Goed

en: Gallery
nl: Album

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Latest image
nl: Nieuwste afbeelding

en: Okay
nl: Redelijk

en: Cancel rating
nl: Beoordeling annuleren

en: Poor
nl: Onvoldoende

en: Great
nl: Goed

en: Awesome
nl: Zeer goed

en: Give it @star/@count
nl: Geef het @star/@count

en: Pattern for the title
nl: Patroon voor de titel
