Views Gallery (6.x-1.2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Views
th: ดู

en: Good
th: ดี

en: Okay
th: ปานกลาง

en: Poor
th: แย่

en: Great
th: ดีเยี่ยม

en: Awesome
th: สุดยอด

en: Give it @star/@count
th: ให้คะแนน @star/@count
