Views Gallery (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Image
uk: Зображення

en: Views
uk: Види

en: Good
uk: Добре

en: Gallery
uk: Галерея

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Latest image
uk: Останнє зображення

en: Okay
uk: Задовільно

en: Cancel rating
uk: Скасувати оцінку

en: Poor
uk: Незадовільно

en: Great
uk: Відмінно

en: Awesome
uk: Вражаюче

en: Give it @star/@count
uk: Оцінка @star/@count

en: Pattern for the title
uk: Зразок для заголовка
