Views Gallery (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Image
ar: الصورة

en: Views
ar: الرؤى

en: Good
ar: جيد

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Latest image
ar: أحدث صورة
