Views Gallery (6.x-1.3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Image
bo: པར་རིས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Good
bo: བཟང

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག
