Views Gallery (6.x-1.3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Image
bs: Slika

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci
