Views Gallery (6.x-1.3) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Image
ca: Imatge

en: Good
ca: Bona

en: Gallery
ca: Galeria

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Latest image
ca: Última imatge

en: Okay
ca: Bé

en: Cancel rating
ca: Cancel·la la valoració

en: Poor
ca: Fluix

en: Great
ca: Molt bo

en: Awesome
ca: Fantàstic

en: Give it @star/@count
ca: Dóna'm @star/@count

en: Pattern for the title
ca: Patró pel títol
