Views Gallery (6.x-1.3) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Image
cy: Delwedd

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Latest image
cy: Delwedd diweddaraf

en: Cancel rating
cy: Canslo amcangyfrif

en: Give it @star/@count
cy: Rhoi @star| @count iddo
