Views Gallery (6.x-1.3) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Image
da: Billede

en: Good
da: God

en: Gallery
da: Galleri

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Latest image
da: Seneste billede

en: Cancel rating
da: Fortryd bedømmelse

en: Poor
da: Ringe

en: Great
da: Fantastisk

en: Awesome
da: Formidabel

en: Give it @star/@count
da: Giv det @star/@count

en: Pattern for the title
da: Mønster for titlen
